- Advertisement -spot_img

TAG

armand shkullaku

Shfuqizohet vendimi për sekuestrimin e serverave, apeli pranon kërkesën e Bushatit dhe Shkullakut

Gjykata e Posacme e Apelit ka pranuar kërkesën e gazetarëve Andi Bushati dhe Armand Shkullaku, duke hequr kështu vendimin për sekuestrimin e serverave të...

Nxorën databazën e PS-së/ Andi Bushati dhe Armand Shkullaku sot në SPAK për të dëshmuar

  Lidhur më databazën e PS-së me të dhënat personale të 910 mijë personave në Shqipëri drejtuesit e Lapsi.al Armand Shkullaku dhe Andi Bushati janë...

Latest news

- Advertisement -spot_img