- Advertisement -spot_img

TAG

Armando Shullazi

“Kollovari i Vuçiçit dhe i degjeneruari i Veliajt”, mesazhi që mbërriti në celularin e Fevziut

Mbrëmjen e së enjtes në emisionin Opinion diskutua mbi llogartitjet se sa vota marrin partitë politike në çdo qark të vendit. Por gjatë llogarive që...

Latest news

- Advertisement -spot_img