- Advertisement -spot_img

TAG

armatosje

I riu e kërcënoi me thikë dhe tenton ta përdhunojë, 25-vjeçarja filmon çdo gjë

Një grua e tmerruar ka xhiruar momentet kur sipas saj, një burrë i armatosur me thikë ka hyrë në apartamentin e saj dhe tentoi...

E armatosur deri në grykë,gruaja tenton të futet në shtëpinë e Drake

Një grua, e cila ishte e pajisur me një thikë, është arrestuar afër shtëpisë së reperit kanadez, Drake. Reperi ishte i pranishëm në shtëpinë...

Latest news

- Advertisement -spot_img