- Advertisement -spot_img

TAG

arme vlore

LAJM I FUNDIT/ Dy automjete me të rinj ‘thyejnë’ postbllokun e policisë në Vlorë, hedhin nga dritaret armët dhe tentojnë të ikin

LAJM I FUNDIT/ Dy automjete me të rinj ‘thyejnë’ postbllokun e policisë në Vlorë, hedhin nga dritaret armët dhe tentojnë të ikin Postblloku i policisë...

Të shtëna me armë zjarri pranë Gjykatës së Apelit

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak më parë në qytetin e Vlorës, pranë Gjykatës së Apelit në rrugën Transballkanike. Burime bëjnë me...

Latest news

- Advertisement -spot_img