- Advertisement -spot_img

TAG

Armina Mevlani

Shpallja non grata e Sali Berishës, reagon Armina Mevlani

Ish-presidenti, Sali Berisha dhe gjithë familja e tij u shpallën 3 ditë më parë “non grata” nga SHBA-të. Vendimin e DASH e bëri të...

Latest news

- Advertisement -spot_img