- Advertisement -spot_img

TAG

Arnautovic

Ofendoi nga nëna futbollistin shqiptar, UEFA nis hetimin disiplinor për Arnautoviç

UEFA ka hapur zyrtarisht një hetim disipilinor ndaj Arnautovic të Austrisë, për gjestin e tij të shëmtuar ndaj Ezgjan Aliovskit. “Një inspektor etik dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img