- Advertisement -spot_img

TAG

Arqipeshkvi Metropolit

Imzot George Frendo uron Pashkët dhe i bën thirrje politikanëve : Mos përdorni fjalor që mund të krijojë përçarje

Arqipeshkvi Metropolit të Tiranë e Durrësit, Imzot George Frendo ka uruar Pashkët për të gjithë besimtarët. Gjatë fjalës së tij, ai u ka bërë një...

Latest news

- Advertisement -spot_img