- Advertisement -spot_img

TAG

arrest shtepie

35-vjeçari i lutet policëve dëshpërimisht të shkojë në burg, ja shkaku

Një 35 vjeçar italian i dënuar me arrest shtëpie, është arratisur vetëm për të shkuar në rajon dhe t’i lutej agjentëve të policisë që...

Latest news

- Advertisement -spot_img