- Advertisement -spot_img

TAG

arrestim armë

Kapet duke mbjellë hashash, prangoset 35 vjeçari. Arrestohen dhe 2 të tjerë për vjedhje

Në qytetin e Vlorës falë operacioneve të policisë, është arrestuar një person i kapur në tentativë për kultivim të bimëve narkotike dhe janë arrestuar...

Policia Elbasan komunikatë për shtyp për operacionin. Arrestohen tre shtetas, kapen armë dhe lëndë narkotike

  Komunikata e Policisë Elbasan: Goditet një grup që ushtronte veprimtari kriminale në fushën e shpërndarjes së drogave të forta, kryesisht kokainë. Finalizohet pas 5 muajsh hetime,...

Latest news

- Advertisement -spot_img