- Advertisement -spot_img

TAG

arrestim biznesmen

Arrestohen në lokal biznesmeni dhe kamarieri. Kapen ”mat” katër klientë. Ja për çfarë akuzohen

  Pronari i një lokali në Tiranë është vënë në pranga së bashku me një prej kamarierëve, për shkak se e kishin shndërruar ambientin e...

Latest news

- Advertisement -spot_img