- Advertisement -spot_img

TAG

arrestim elbasan policia

Elbasan/ Goditi dhe kanosi mjekun në krye të detyrës, vihet në pranga nga Policia 29-vjeçari

Identifikohet mjeku i urgjencës që u godit nga pacienti në Elbasan. Ai është 55-vjeçari Sherif Kullolli me një eksperiencë të gjatë në këtë pavion. Mjeku...

Latest news

- Advertisement -spot_img