- Advertisement -spot_img

TAG

arrestim kanabis

Me 27 kilogram kanabis në ”Volkswagen”, arrestohet shoferi nga Tirana dhe 32-vjeçarja nga Belshi

Dy persona janë arrestuar në Vlorë pasi u kapën me 27 kilogram kanabis. Ata po e transportonin sasinë e drogës me një automjeti tip...

Latest news

- Advertisement -spot_img