- Advertisement -spot_img

TAG

arrestim ne flagrance

I vodhën portofolin pushuesit polak, arrestohen dy të rinjtë në bregdet

I vodhën një sasi parash një shtetasi të huaj, ndalohen 2 autorët e dyshuar në Durrës. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Stacionin e Policisë...

Kundërshtuan me dhunë punonjësit e Policisë, arrestohen në flagrancë 3 persona

Shërbimet e Stacionit të Policisë Plazh, krahas përmbushjes së detyrave funksionale për parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë, vijojnë kontrollet në terren për të monitoruar...

Latest news

- Advertisement -spot_img