- Advertisement -spot_img

TAG

arrestim plagosja policia shkoder vellezrit

Kamerat kapin mat drejtuesit e mjeteve në rrugë, arrestohen 13 shoferë dhe gjobiten 2012 të tjerë brenda dy ditëve

Kamerat kapin mat drejtuesit e mjeteve në rrugë, arrestohen 13 shoferë dhe gjobiten 2012 të tjerë brenda dy ditëve Drejtoria e Policisë Rrugore Vijojnë kontrollet dhe...

Plagosja e dyfishtë e vëllezërve në Shkodër, policia njofton arrestimin e tyre, zbulon kush qëlloi në fillim

Plagosja e dyfishtë e vëllezërve në Shkodër, policia njofton arrestimin e tyre, zbulon kush qëlloi në fillim Vihen në pranga dy vëllezërit Doçaj që mbetën...

Latest news

- Advertisement -spot_img