- Advertisement -spot_img

TAG

arrestime elbasan

Protesta/ Shoqërohen 6 persona në Elbasan. Momenti kur i riu merret me forcë

  Gjashtë të rinj në Elbasan janë shoqëruar nga policia pas protestës së mbrëmjes së sotme për vrasjen e Klodian Rashës. Burime bëjnë me dije...

Arrestimet dhe procedimet penale gjatë 24 orëve të fundit në Elbasan, Peqin dhe Gramsh

Komunikata e DVP Elbasan: Vijon puna nga strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Elbasan, për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë. Arrestohen në flagrancë 2 shtetas...

Latest news

- Advertisement -spot_img