- Advertisement -spot_img

TAG

arrestohet 35-vjecari

Arrestohet 35-vjeçari , rreh dhe kërcënon motrën e tij

  Njoftimi i policisë: Mat/Ushtroi dhunë fizike ndaj motrës së tij dhe e kërcënoi atë, vihet në pranga 35-vjeçari. Në Dibër kapet dhe ndalohet një shtetas...

Latest news

- Advertisement -spot_img