- Advertisement -spot_img

TAG

Arsim Abdulli

Drejtë martesës? Video-mesazhi i djalit të Arsimit për Anën i tha të gjitha për marrëdhënien e tyre!

Pak ditë më parë, burime ekskluzive  konfirmuan se ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Ana Lleshi dhe Arsim Abdulli janë në një lidhje dashurie. Duket se çifti ka...

Arsimi në një lidhje me Anën,ndërkohë i shkruan konkurentes së re

Pak ditë më parë, është konfirmuar se ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Ana Lleshi dhe Arsim Abdulli janë në një lidhje dashurie. Këtë lajm e ka konfirmuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img