- Advertisement -spot_img

TAG

arsye te shendetesore

Reperi shqiptar anulon menjëherë koncertin, ja çfarë ka ndodhur

Reperi shqiptar, Lumi B ka shfaqur probleme shëndetësore dhe për këtë arsye është detyruar që të anulojë koncertin e tij të radhës. Këtë gjë e...

Latest news

- Advertisement -spot_img