- Advertisement -spot_img

TAG

artan hazbi

Kush është prokurori nga Lushnja që fle në zyrë dhe çuditi KPK-në

  Prokurori i Prokurorisë së Lushnjës, Artan Hazbi u përball të enjten me gjetjet e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit, KPK vetëm për kriterin e...

Latest news

- Advertisement -spot_img