- Advertisement -spot_img

TAG

asambleja

Shqipëria zyrtarisht anëtare e Këshillit të Sigurimit në OKB

Shqipëria është zyrtarisht anëtare e Këshillit të Sigurimit për dy vitet e ardhshme pas votimit në Asamblenë e  Përgjithshme të OKB-së. Kjo shënon herën e...

Balla falenderon patronazhistët në çeljen e Asamblesë së PS-së

Sekretari i Përgjithshëm Taulant Balla e ka nisur me një falenderim për patronazhistët dhe anëtarët e PS, fjalën e tij në mbledhjen e Asamblesë...

Latest news

- Advertisement -spot_img