- Advertisement -spot_img

TAG

asfaltim

ARRSH jep njoftimin : Nga 1 prilli nis asfaltimi i rrugës Kavajë-Rrogozhinë

ARRSH ka bërë një njoftim të rëndësishëm për të gjithë qytetarët dhe shoferët që do të lëvizin gjatë javës së ardhshme në aksin rrugor...

Latest news

- Advertisement -spot_img