- Advertisement -spot_img

TAG

asfiksisë

DETAJE TË REJA/ I riu Arjan Sala dyshohet se vdiq prej asfiksisë, u gjet i përmbysur dhe me disa shenja djegie

Detaje të reja dalin në dritë nga ngjarja e ndodhur në magazinën e një biznesi privat në Tiranë, ku mbeti i bllokuar 32-vjeçari Arjan...

Latest news

- Advertisement -spot_img