- Advertisement -spot_img

TAG

Ashensor

Ngjarje e rëndë/ 24 vjeçari përdhunon në ashensor 11 vjeçaren: Unë nuk e dija që ajo ishte aq e re”!

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi ku një 24 vjeçar përdhunoi në ashensor një 11 vjeçare. Spas gazetës greke ngjarja u zbulua...

I zunë pritë në ashensor,grabitësit dhunojnë dhe i vjedhin 5 mln lekë kambistit në Sarandë

Një kambist në qytetin e Sarandës është grabitur mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në Lagjen nr. 4 Kodër të qytetit bregdetar. Sipas informacioneve të...

Latest news

- Advertisement -spot_img