- Advertisement -spot_img

TAG

ASNJE MOTIV POLITIK

Ulje e temperaturave/ Parashikimi i motit, 3 Korrik 2021

Sipas MeteoAlb zonat bregdetare paraqiten me kthjellime, ndërsa zonat e ulëta dhe malore do kenë vranësira kalimtare deri në mesditë. Por pasditja sjellë kalime vranësirash...

Plagosja në Kavajë/ Reagon sërish Rama: S’ka asnjë motiv politik, autori s’ka asnjë lidhje me PS

  Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish në lidhje me ngjarjen në Kavajë ku mbeti i plagosur 27-vjeçari Bledar Okshtuni. Është krejt e qartë që ngjarja...

Latest news

- Advertisement -spot_img