- Advertisement -spot_img

TAG

Asocacion

Vuçiç jep paralajmërimin: Në Bruksel mund të diskutohet për Asociacionin

Presidenti serb Aleksandër Vuçiç ka thënë të mërkurën se reagimi i Beogradit do të jetë “shumë i fuqishëm dhe i ashpër” sa i përket...

Latest news

- Advertisement -spot_img