- Advertisement -spot_img

TAG

Asteroidi Apofis

Afrohet asteroidi i ‘kaosit’ Apofis/ NASA: A po vjen fundi botës?

Një asteroid që mban emrin e hyut egjiptjan të kaosit dhe errësirës po i afrohet Tokës, por NASA thotë se ai nuk do të...

Latest news

- Advertisement -spot_img