- Advertisement -spot_img

TAG

astrofizikan

Vendos “bastin e madh”. Astrofizikani tregon vendin ku do të bjerë raketa kineze

Raketa e madhe kineze që ka dalë jashtë kontrollit më 29 prill po i afrohet atmosferës së Tokës dhe ka shkaktuar panik shumë njerëz,...

Latest news

- Advertisement -spot_img