- Advertisement -spot_img

TAG

Atdhe Xharavina

Tashmë në një lidhje?Atdheu dhe Sindi kapen mat me njëri-tjetrin në lokal

Me rikthimin e Atdheut në “Për’puthen” u ndezën sërish disa debate të forta mes vajzave që kanë shfaqur pëlqim për të. Sidomos mes Sindit...

Atdheu befason me përgjigjen e tij,kë do të zgjidhte mes Anës, Antonelës dhe Shqipes

Një ndër konkurrentët më të përfolur të “Për’puthen”,Atdhe Xharavina ka dhënë një intervistë ku ka dhënë përgjigje shumë pikante. Atdheu u shpreh se mes shumë...

Latest news

- Advertisement -spot_img