- Advertisement -spot_img

TAG

audio

Zbardhet audio e takimit mes Ballukut dhe kontrollorëve në Rinas:U kuptua skema juaj

Takimi që është mbajtur ndërmjet ministres së Infrastrukturës dhe Energjisë Belinda Balluku dhe 60 kontrollorëve të Albcontrol, kanë pezulluar përkohësisht punën e tyre, duke...

Latest news

- Advertisement -spot_img