- Advertisement -spot_img

TAG

audiopergjim

Artan Lame nxjerr zbuluar Ramën : Na ka thënë t’i mashtrojmë 100 mijë qytetarë për legalizimet

Një mega skandal i ka plasur Edi Ramës dhe këtë radhë protagonist është kreu vetë ai dhe kreu i Kadastrës, Artan Lame. Në një audio...

Latest news

- Advertisement -spot_img