- Advertisement -spot_img

TAG

aurel bylykbashi

Aurel Bylykbashi ndaj Taulant Ballës: Mos na kujto kaq budallenj ne elbasanasve

Kreu i PD-së, Aurel Bylykbashi ka reaguar ndaj akuzave të Sekretarit të PS-së, Taulant Balla, i cili tha se incidentet në këtë qytet Ditën...

Aurel Bylykbashi i tregon Taulant Ballës çfarë bëri PD për komunën Tregan

Postimi i plotë i ish-kryetarit të PD dega Elbasan dhe ish deputetit Aurel Bylykbashi: Taulant! Meqë bëre trimin, kur the qe jam gati për çdo lloj...

Latest news

- Advertisement -spot_img