- Advertisement -spot_img

TAG

aurobus

Mund të kthehej në tragjedi, urbani bie në gropë, pasagjerët në panik

Një ngjarje që mund të kishte marrë përmasa të rënda ka ndodhur mesditën e sotme në kryeqytet. Siç shihet dhe në foton e mëposhtme...

Latest news

- Advertisement -spot_img