- Advertisement -spot_img

TAG

aurora basha

22 vjeçarja vdiq pasi ra në urën e Bubullimës, reagon deputetja e PD-së

  “Pushofsh në paqe Aurora Basha, faleminderit për ditët e bukura e të vrullshme që ndave me në në fushatë. Fytyra jote e paqtë dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img