- Advertisement -spot_img

TAG

aurora dollenberg

“Gjermania po parashikon lockdown-in e radhës”, flet mjekja Dollenberg

  Mjekja shqiptare në Gjermani, Aurora Dollenberg ka dhënë një intervistë ditën e sotme , ku ka folur për situatën pandemike ne Gjermani dhe në...

Latest news

- Advertisement -spot_img