- Advertisement -spot_img

TAG

automjeti

Aksident i frikshëm , automjeti ngjitet në trotuar dhe merr përpara 3 fëmijë

Tiranë/Informacione paraprak Më datë 05.04.2021, rreth orës 14:35, në Kamëz,  janë përfshirë në aksident ​ mjeti me drejtues Xh. Xh., me mjetin me drejtues K. B. Si...

Latest news

- Advertisement -spot_img