- Advertisement -spot_img

TAG

autor i ngjarjes

Shokuese! Vriten dy deputetë, ekzekutohet dhe autori i ngjarjes

Pesë të vdekur, përfshirë dy deputetë dhe të dyshuar për revole, në ballafaqimin e Karolinës së Veriut. Rreshter Chris Ward dhe Zëvendësi i K-9, Logan...

Latest news

- Advertisement -spot_img