- Advertisement -spot_img

TAG

AUTOSTRAD

Shtyhen punimet në autostradën Tiranë-Durrës, ja arsyet

Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe Policia e Qarkullimit Rrugor me anë të një njoftimi për mediat kanë sqaruar se janë shtyrë për shkak të reshjeve...

Latest news

- Advertisement -spot_img