- Advertisement -spot_img

TAG

Babastars

Majk nuk është më pjesë e “Babastars”? Getoar Selimi shpjegon gjithçka

Pas gati 1 viti pritje, Ledri Vula dhe Majk publikuan bashkëpunimin e shumëpritur mes tyre. Kënga e dy reperëve mban titullin ‘Marr” dhe u...

Hiti i rradhës? Ghetto Geasy rikthehet fuqishëm dhe po ‘gatuan’ një këngë të re!

Ghetto Geasy i është futur prej pak kohësh punës dhe ka gatuar në studio hite që ne të gjithë mezi presim t’i dëgjojmë. Së fundmi, ai...

Ish-rival me Ledrin dikur,sot Noizy i bën Poem Blusë dhuratën më të bukur

Pajtimi mes Ledrit dhe Noizy-t vite më parë ishte një nga lajmet më të bujshme në mediat rozë.  Teksa Ledri ishte pjesë e “Babsatras”,...

Ledri Vula shfaqet përkrah grupit Babastars,si është marrëdhënia e tyre

Gjatë mbrëmjes së djeshme, Ledri është parë nën shoqërinë e menaxherit të këtij labeli Dekorim Sahiti dhe anëtareve si Majk(Kastriot Rexha), Cozman(Ylber Abdullahu) gjithashtu...

Latest news

- Advertisement -spot_img