- Advertisement -spot_img

TAG

babe e bir

U rrëmbye nga trafikantët njerëzorë, djali kthehet tek i ati pas 58 vjetësh

Disa pamje emocionale janë publikuar së fundmi të momenteve kur zoti Luo është ribashkuar me të birin e tij, i cili ishte rrëmbyer nga...

Ta akuzuar për drogë, arrestohen babë e bir edhe një i shpallur në kërkim

  Durrës – Dy persona janë vënë në prangat e policisë së Durrësit, pasi akuzohen për drogë. Mësohet se në pranga kanë rënë I.Ç., dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img