- Advertisement -spot_img

TAG

Baldushk

“Katër persona më vunë pistoletën në kokë dhe…”, dëshmia e 23-vjeçari nga Baldushku në polici

Një banor nga fshati Baldushk me inicialet A.A. pretendon se është grabitur në rrugë nga katër persona të armatosur që i kanë rrëmbyer të...

Konfliktohen për gomarin dhe kanalin/ Një prej vëllezërve ndodhet në gjendje të rëndë në spital

Një sherr mes dy vëllezërve ka ndodhur në zonën e Baldushkut në Tiranë, ku një prej tyre ka përfunduar në gjendje të rëndë në...

Latest news

- Advertisement -spot_img