- Advertisement -spot_img

TAG

Balena Blu

Pas vdekjes së dy adoleshentëve, policia arreston krijuesin e lojës ‘Balena Blu’

Policia në Rusi ka arrestuar dhe ngritur akuzat kundër atij që dyshohet se komandon grupet sociale të njohura si ‘Balena Blu’, të akuzuar për...

Latest news

- Advertisement -spot_img