- Advertisement -spot_img

TAG

Balene

“O zot! Çfarë po ndodh?” Peshkaqeni gjigand copëton balenën përpara turistëve

Pamjet e rralla nga një kompani e gjuetisë së balenave tregonin momentet e vrazhda kur një peshkaqen gjigant u rrëmben atyre gjahun duke e...

Zhytësi që qëndroi 30 sekonda në gojën e balenës dhe u pështye nga ajo

Një zhytës 56-vjeçar ka treguar së fundmi një eksperiencë aspak të zakonshme. Ai ka treguar se është gëlltitur nga një balenë e madhe, ka...

Çfarë do të jesh, një sirenë apo një balenë?/ Vajza i jep kundërpërgjigjen spektakolare palestrës

Një palestër bëri një publikim spektakolar që thoshte: Këtë verë, çfarë dëshiron të jesh, sirenë apo balenë? Një grua i ktheu përgjigje me email duke...

Latest news

- Advertisement -spot_img