- Advertisement -spot_img

TAG

Bardhok Pllanajt

Detaje nga ekzekutimi mafioz i Bardhok Pllanajt, në mjetin e tij luksoz u gjetën 2 celularë, pritet zbërthimi i tyre

SHKODËR Zbardhen detaje të reja nga ekzekutimi mafioz i Bardhok Pllanajt në Shkodër.Po analizohen nga laboratori shkencor provat materiale të sekuestruara në këtë ngjarje. Nga...

U ekzekutua me breshëri kallashnikovi, gjenden 30 plumba në trupin e Bardhok Pllanajt

Bardhok Pllanaj, i kërkuar nga Policia e Shkodrës dhe i njohur me nofkën “Kumbari”, u ekzekutua me breshëri kallashnikovi mbrmjen e djeshme në dalje...

Latest news

- Advertisement -spot_img