- Advertisement -spot_img

TAG

barinj

Arjan Çani shpërthen keq në ofendime ndaj shqiptarëve: Janë kokëtulër, barinj dhe analfabetë

Moderatori Arjan Çani ka shpërthyer në sharje dhe ofendime ndaj shqiptarëve. I ftuar në emisionin ‘Të paekspozuarit’, gazetari Arian Çani u pyet se a...

Latest news

- Advertisement -spot_img