- Advertisement -spot_img

TAG

Baywatch

Ngjashmëria e ‘frikshme’ mes Lily James dhe Pamela Anderson

Të gjithë kanë mbetur pa fjalë nga ngjashmëria e aktores 32-vjeçare, Lily James me Pamela Anderson, në filmin “Baywatch”. Në fotografitë e publikuara nga mediat...

Latest news

- Advertisement -spot_img