- Advertisement -spot_img

TAG

baze

Sulmohet me raketa baza ushtarake amerikane në Irak. Raportohet për viktima dhe të plagosur

Një sulm me raketa që synonte koalicionin ushtarak të udhëhequr nga Amerikanët në qytetin verior të Irakut në Erbil vrau një kontraktor civil dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img