- Advertisement -spot_img

TAG

Beart Rexhepi

Vajza misterioze i propozon,Bearti merr vendimin e rëndësishëm

Bearti dhe Tea janë padyshim emrat më të përfolur të momentit. Ata të dy i dhanë fund lidhjes pas disa muajsh bashkë, ndërsa së...

Tea dhe Bearti nuk fshihen më, bëjnë publike romancën e tyre (FOTO)

Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi, prej disa muajsh po shijojnë romancën e tyre të dashurisë, edhe pse pak kohë më parë e konfirmuan se...

Latest news

- Advertisement -spot_img