- Advertisement -spot_img

TAG

bedore

Dimri troket këtë mesjavë në vend/Shira dhe rreshje dëbore në vend

Dimri ka ardhur tashmë në Shqipëri, me shira, temperatura të ulta si edhe reshje dëborë tashmë në zona të ndryshme të vendit. Meteoalb ka ...

Latest news

- Advertisement -spot_img