- Advertisement -spot_img

TAG

behgjet pacolli

Pacolli nënshkruan me Ramën kontratën për ndërtimin e aeroportit të Vlorës

  Behgjet Pacolli ka folur gjatë nënshkrimit të kontratës së kompanisë së tij me qeverinë Shqiptare për ndërtimin e aeroportit të Vlorës. Pacolli: Kjo kontratë ka...

Behgjet Pacolli investim gjigand në Shqipëri. Rama : “Tani marr frymë i lehtësuar!”. Për çfarë bëhet fjalë

Kryeministri Edi Rama tha se ndihet i lumtur dhe i lehtësuar nga barra, pas shpalljes së kompanisë fituese për Aeroportin Ndërkombëtar të Vlorës. Kreu i...

Latest news

- Advertisement -spot_img