- Advertisement -spot_img

TAG

belida balluku

Ministrja Balluku flet nga Rinasi: Sot nisin fluturimet esenciale, nesër për urdhëtarët

  Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka folur pak minuta më parë nga Rinasi për situatën e krijuar mbi pezullimin e fluturimeve në...

Latest news

- Advertisement -spot_img